Maršrutas

Maršrutai

Lietuva-Danija-Lietuva maršrutas

Kelionės iš Lietuvos į Daniją metu važiuojame per Lietuvą, Lenkiją, Vokietiją ir Daniją. Važiuojame iš Klaipėdos, pravažiuojame pro Gargždus, Kryžkalnį, Kauną, Marijampole ir Kalvariją. Lenkijoje važiuojame pro Suvalkus, Augustavą, Balstogę (arba Bialystoką, Belostoką), Varšuvą ir Poznanę. Vokietijoje pravažiuojame Frankfurtą prie Oderio, Hamburgą ir pasiekiame Daniją, pasienio miestelį Padborgą.

Kai vežame keleivius ir bagažą tiesiai į Kopenhagos salą, tuomet Vokietijoje, pravažiavę Frankfurtą prie Oderio, pasiekiame Rostoką ir keltu keliamės iš Vokietijos į Daniją, Gedserį. Iš Gedserio važiuojame į Kopenhagą.

Kelionės iš Danijos į Lietuvą metu važiuojame per Daniją, Vokietiją, Lenkiją ir Lietuvą. Išvažiavę iš Danijos miesto Padborgas, vežame per Vokietijos miestus: Hamburgas, Frankfurtas prie Oderio.

Kai vežame žmones į Lietuvą iš Kopenhagos, keltu persikeliame iš Kopenhagos salos, Gedserio, į Vokietiją, Rostoką. Iš Rostoko važiuojame link Lenkijos, pravažiuodami Frankfurtą prie Oderio.

Lenkijoje pravažiuojame šiuos miestus: Poznanė, Varšuva, Balstogė (arba Bialystokas, Belostokas), Augustavas, Suvalkai. Lietuvoje maršrutas toks: Kalvarija, Marijampolė, Kaunas, Kryžkalnis, Gargždai, Klaipėda.

Kelionės į Daniją ar iš Danijos metu taip pat pravažiuojame miestus: Aarhus, Odense, Aalborg, Frederiksberg, Esbjerg, Gentofte, Gladsaxe, Randers, Kolding, Horsens, Lyngby-Taarbaek, Vejle, Hvidovre, Roskilde, Helsingor, Herning, Silkeborg, Naestved, Greve Strand, Tarnby, Fredericia, Ballerup.

Iš Vilniaus ir į Vilnių keleivių ir siuntinių nevežame.

Per Lenkiją važiuojame mokamais keliais – automagistralėmis. Taip keleiviai ir jų bagažas išvengia prastų Lenkijos kelių ir kelionė į Daniją ar iš Danijos tampa saugi, greita ir patogi.

Tagged with: , , , ,