Danijos orai: 1 dalis

Svetinga Danija visada laukia žmonių, norinčių pakeliauti ir susipažinti su danų kultūra. Šalis stengiasi sudaryti puikias sąlygas savo svečiams. Danijos oras taip pat bando įtikti lankantiems šalį – klimatas yra pakankamai švelnus, įtakos jam turi šalia esanti jūra. Čia nėra staigių temperatūros svyravimų, kritulių kiekis tolygus. Šias sąlygas sudaro Golfo srovė, šildanti šalį, o taip pat tas faktas, kad dauguma Danijos teritorijos išsidėsčiusi žemumoje.

Žiemos gana švelnios, saulėtos, tęsiasi nuo gruodžio iki kovo. Šiam periodui būdingas sausas ir šaltas oras. Dieną temperatūra laikosi apie 0 laipsnių, naktį nusileidžia iki 2-3 laipsnių šalčio. Vidutinė žiemos mėnesių temperatūra beveik vienoda,  retai nusileidžia iki 7 laipsnių šalčio.

Pavasarį visa Danijos gamta pabunda. Temperatūra pakyla iki 8 laipsnių, bet oras šiuo metu yra nepastovus, krituliai nebūdingi.

Vasara tęsiasi nuo birželio iki rugsėjo. Klimatas yra drėnesnis negu pavasarį, daugiau kritulių. Temparatūra laikosi tarp  15 ir 20 laipsnių. Karščiausias vasaros mėnuo yra liepa (dieną iki 20 laipsnių, naktį 13 laipsnių).

Posted in Tradicijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*