Dešimt dalykų, kuriuos galima surasti Google apie Daniją (1 dalis)

Pirmas. Ar Danija tai šalis?

Sunku patikėti, bet yra žmonių, kurie mano, kad Danija – tai miestas Nyderlanduose. Iš tikrųjų, Danija, arba oficialiai Danijos karalystė – tai atskira nedidelė šalis. Iškart pateikiam atsakymą į dar vieną populiarų klausimą: Danija yra ES narė.

Antras. Ar danai laiminga tauta?

Danai visada užima aukštas pozicijas laimingiausių pasaulio žmonių reitinguose. Jų laimės priežastys slypi gerame socialiniame palaikyme, išlaikytame balanse tarp darbo ir poilsio, o taip pat dažname važinėjimu dviračiu.

Trečias. Kodėl danai yra tokie keisti?

Niekas negali tiksliai atsakyti į šį klausimą. Galbūt kaltas šiaurinis klimatas ir didelis išgertų Tuborgų kiekis. Galbūt jų tradicijos ir įpročiai, arba keistai skambanti kalba. Niekas nežino, bet vienas dalykas tikrai aiškus – danai yra keisti.

Ketvirtas. Ar danai sentimentalūs?

Kartais, kai kalba neeina apie didelį išgertų Tuborgų kiekį, danai gali su meile akyse valandomis šnekėti apie danų šunų veisles…

Penktas. Ar danai rasitai?

Tai, kas daugumai žmonių skamba gan rasistiškai, pavyzdžiui, zefyras šokolade – negerboller, danams atrodo kaip nepakartojamo danų humoro jausmo dalis. Jie sako, kad turi teisė šmaikštauti ir juoktis iš visko, ir primena apie žodžio laisvę.

Posted in Tradicijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*